www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Carte

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Pescuit cu Artificiale
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
emil

Data înscrierii: 11/Feb/2008
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sun May 11, 2008 11:00 pm    Titlul subiectului: Carte Răspunde cu citat (quote)

din curiozitate sau mai sti,din dorinta de a invata ceva nou,am achizitinat saptamana trecuta,cartea lui Malin Musatescu Question Question " Spining - Odisea pescarului digital " parerea mea : aceasta carte este un tratat despre tot ce a aparut in materie de spining,de la inceputuri,despre ape , pesti,simturile acestora etc. ai tot si in acelasi timp nimic.probabil ca iti trebuie cine stie ce masterat ca sa intelegi cu adevarat ce doreste autorul Rolling Eyes limbajul folosit este peste puterea de intelegere a multora Laughing ce ii trebuie lui Nea Ion daca se risca si cumpara cartea respectiva,atata polologhie.nimic din tehnica de pescuit,daca tot a iesit pe piata,atunci putea fi incadrata cel putin in alta categorie Cool . deci daca nu doriti o carte de istorie sau un tratat despre spinig,pesti si ape,atunci cumparati bomboane la copii,nu dati bani pe prostii Evil or Very Mad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Petru Burian

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Mon May 12, 2008 9:52 am    Titlul subiectului: Re: Carte Răspunde cu citat (quote)

emil a scris:
din curiozitate sau mai sti,din dorinta de a invata ceva nou,am achizitinat saptamana trecuta,cartea lui Malin Musatescu Question Question " Spining - Odisea pescarului digital " parerea mea : aceasta carte este un tratat despre tot ce a aparut in materie de spining,de la inceputuri,despre ape , pesti,simturile acestora etc. ai tot si in acelasi timp nimic.probabil ca iti trebuie cine stie ce masterat ca sa intelegi cu adevarat ce doreste autorul Rolling Eyes limbajul folosit este peste puterea de intelegere a multora Laughing ce ii trebuie lui Nea Ion daca se risca si cumpara cartea respectiva,atata polologhie.nimic din tehnica de pescuit,daca tot a iesit pe piata,atunci putea fi incadrata cel putin in alta categorie Cool . deci daca nu doriti o carte de istorie sau un tratat despre spinig,pesti si ape,atunci cumparati bomboane la copii,nu dati bani pe prostii Evil or Very Mad

D-le Emil
Daca vreti va cumpar eu cartea Exclamation Exclamation Exclamation
Trimiteti-mi un mesaj pe privat sa ne intelegem, ce si cum.
Cu multumiri
subsemnatul
emil

Data înscrierii: 11/Feb/2008
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mon May 12, 2008 6:11 pm    Titlul subiectului: Carte Răspunde cu citat (quote)

Domnule Petru,va multumesc pentru oferta,insa cartea va ramane in biblioteca personala Smile investitia e investitie,si nu strica asa ceva in raft,o mai iei la rasfoit,iti mai aduci aminte etc. am incercat doar sa dau de stire despre respectiva carte si continutul ei celor care ar dori sa o cumpere Wink cu respect,emil.
zile bune
Sus
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue May 13, 2008 7:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cartea se gaseste si in standurile mai "bogate"de presa.
Petru Burian

MesajTrimis: Tue May 13, 2008 8:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:
cartea se gaseste si in standurile mai "bogate"de presa.

Urmeza sa caut la mine in Tg-M, dar slabe sperante; nu stiti cumva daca nu se poate comanda on line ??
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue May 13, 2008 9:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o sa ma uit pe o cartulie(este de fapt o carte groasa,cu mult scris nu cu poze multe!).daca da vre-o adresa va scriu...
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Tue May 13, 2008 10:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dle Burian,daca va doriti cartea,dati-mi ok-ul,o cumpar si vi-o trimit prin posta.Numai sa va hotarati si sa dati un semn.
Sus
Dumitrescu Iancu

MesajTrimis: Tue May 13, 2008 10:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iar ca modalitate de plata,o posibilitate ar fi sa o faceti personal pe 7-8 iunie la Colibita,unde vom arbitra cocursul de rapitor,si unde va participa si Jan.Este numai o propunere,gasim solutii si mai accesibile.
Sus
Petru Burian

MesajTrimis: Tue May 13, 2008 1:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dumitrescu Iancu a scris:
Iar ca modalitate de plata,o posibilitate ar fi sa o faceti personal pe 7-8 iunie la Colibita,unde vom arbitra cocursul de rapitor,si unde va participa si Jan.Este numai o propunere,gasim solutii si mai accesibile.

D-le Dumitrescu Iancu
Va multumesc mult. Va rog sa o cumparati si sa mi-o trimiteti prin posta cu plata ramburs (inclusiv taxele postale), pe adresa:
Burian Ildiko
Bl. 1 Decembrie 1918, nr. 35, ap. 1
450003 Targu-Mures

Excelenta propunerea de a ne intalni la Colibita. Habar nu am ce program o sa am atunci, dar daca va exista cea mai mica posibilitate de a fugii pana acolo voi veni sigur sa vad ECHIPA DE ARBITRII Very Happy Very Happy

Sper sa auzim numai de bine !!!
Dumitrescu Iancu

MesajTrimis: Wed May 14, 2008 10:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dle. Burian,primul pas a fost facut:cartea este la mine.Urmeaza pasul doi,probabil maine,cand o sa ma misc mai mult prin oras.Cele bune!
Sus
Petru Burian

MesajTrimis: Thu May 15, 2008 8:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dle. Burian,primul pas a fost facut:cartea este la mine.Urmeaza pasul doi,probabil maine,cand o sa ma misc mai mult prin oras.Cele bune!

D-le Dumitrescu, multumesc mult si astept cu nerabdare Very Happy Very Happy

Sa auzim numai de bine !!!
Dumitrescu Iancu

MesajTrimis: Thu May 15, 2008 4:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si cum ideile bune vin mai greu(cel putin la mine).o sa va rog,dle Petru, ca la primirea coletului,sa-mi trimiteti in loc de bani,un exemplar din lucrarea dumneavoastra "Pestii apelor noastre",asta daca este posibil.Ve-ti gasi toate cele necesare in coletul pe care vi l-am trimis.Multumesc,cele bune.
Sus
Petru Burian

MesajTrimis: Sat May 24, 2008 6:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si cum ideile bune vin mai greu(cel putin la mine).o sa va rog,dle Petru, ca la primirea coletului,sa-mi trimiteti in loc de bani,un exemplar din lucrarea dumneavoastra "Pestii apelor noastre",asta daca este posibil.Ve-ti gasi toate cele necesare in coletul pe care vi l-am trimis.Multumesc,cele bune.

D-le Dumitrescu Iancu
Am primit cartea, multe multumiri.
Intrebare:
va trimit cartea Pesti... prin posta, sau va aduc un exemplar la Colibita.
Astept doar un semn din partea dvs.
Cu respect,
subsemnatul
Dumitrescu Iancu

MesajTrimis: Sat May 24, 2008 4:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dle Petru,a mai ramas putin pana la etapa Colibita,asa ca nu merita deranjul sa o trimiteti prin posta.Astept sa ne intalnim pe malul lacului si sper sa obtin si o dedicatie.Cu prietenie,Iancu!
Sus
Petru Burian

MesajTrimis: Mon May 26, 2008 11:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dle Petru,a mai ramas putin pana la etapa Colibita,asa ca nu merita deranjul sa o trimiteti prin posta.Astept sa ne intalnim pe malul lacului si sper sa obtin si o dedicatie.Cu prietenie,Iancu!

D-le Iancu, asa va fi Very Happy Very Happy
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Pescuit cu Artificiale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum